KONTAKT Bezpłatna wycena  

Network way sp. z o.o

Wierzymy, że naszą przewagą na rynku jest stabilny zespół programistów i specjalistów IT, który na przestrzeni 10 lat działania firmy stworzył kilka tysięcy projektów stron internetowych. Każdego dnia podnosimy poprzeczkę, bo rozwój wiedzy i umiejętności musi iść w parze z szybkim rozwojem Internetu. Projektujemy od podstaw strony internetowe, sklepy, rozwiązania e-commerce i moduły IT. Naszą siłą jest doświadczenie, wynikające z ogromnej różnorodności branż dla których pracowaliśmy. Oferujemy najnowsze standardy obowiązujące w sektorze IT. Nasz zespół tworzą programiści, graficy oraz specjaliści IT. Łączymy kreatywność z wiedzą techniczną, w celu osiągnięcia najlepszych efektów.
Zatrudniamy ludzi, którzy nie boją się wyzwań i są otwarci na nowe pomysły.

Doświadczenie

ikona

10 lat

na rynku

ikona

Ponad 2000

zrealizowanych projektów

ikona

Stabilna, doświadczona

kadra programistów i specjalistów z zakresu IT

ikona

Różnorodność

doświadczeń dzięki obsłudze wielu branż

ikona

Projektowanie

z wykorzystaniem modelu zachowań użytkowników stron

Etapy realizacji projektu

1

Brief

3

Projekt graficzny

5

Skład HTML projektu graficznego

7

Przekazanie projektu

alt
2

opracowanie konceptualne

4

modyfikacje

6

testowanie strony na serwerze roboczym

Zakres prac

Identyfikacja wizualna

ikona

Wyróżniająca się oraz dopasowana do przedsiębiorstwa identyfikacja wizualna ma na celu zaistnieć w świadomości klienta oraz zwiększyć rozpoznawalność marki. Budując swój pozytywny wizerunek , przy pomocy jednolitego systemu wizualnego, firma zdobywa nowych klientów, a także łatwiej utrzymuje lojalność już obecnych. Elementów składających się na identyfikację wizualną jest wiele lecz podstawowe to kolorystyka, logo i krój liter (tzw. typografia). Dokładne wytyczne poszczególnych elementów określa księga standardów CI (Corporate Identity), która zapewnia spójność komunikatów marki. Zaufaj nam, a stworzymy niepowtarzalny system identyfikacji wizualny Twojej firmy.

ikona

Strony internetowe dedykowane

To idealne rozwiązanie dla klientów najbardziej wymagających, chcących stworzyć niepowtarzalną stronę internetową. Tworzona od podstaw internetowa strona dedykowana jest odpowiedzią na największe wymagania klienta. Posiada nieograniczone możliwości rozwoju oraz pozwala na implementację najbardziej skomplikowanych funkcjonalności. Jest jedyna w swoim rodzaju więc pozwala wyróżnić się firmie w sieci przyciągając klientów i budując przewagę konkurencyjną. Strona może być edytowana przez właściciela (bez ingerencji w jej układ) przy pomocy systemu CMS – prostego edytora tekstowego przypominającego program MS Word.

Projekty graficzne stron internetowych

ikona

Szata graficzna strony internetowej jest pierwszą rzeczą, na którą zwraca użytkownik strony internetowej. Może wpłynąć ona na to, czy potencjalny klient zostanie na stronie dłużej co zwiększa szansę na potencjalny zakup czy kontakt. Strona z przestarzałym layoutem graficznym może odstraszać klientów, mogą oni w skrajnych przypadkach uznać, że dana firma już nie funkcjonuje na rynku. Atrakcyjny i profesjonalnie wykonany projekt graficzny, spójny z identyfikacją wizualną firmy, może pomóc w zdobyciu nowych klientów, budując wizerunek firmy jako partnera, któremu można zaufać.

ikona

Sklepy internetowe

Dobrze zaprojektowany sklep internetowy powinien prezentować ofertę w zachęcający sposób oraz ułatwić proces zakupowy potencjalnemu klientowi. Sklepy internetowe to najpowszechniejsza forma handlu elektronicznego, dlatego ważne jest to, aby Twój wyróżniał się na tle konkurencji. W osiągnięciu tego celu pomoże zaprojektowana przez nas unikalna szata graficzna, narzędzia wspierające sprzedaż i dostosowanie strony do urządzeń mobilnych, które są podstawą w dzisiejszym świecie e-commerce.

Strony internetowe szablonowe

ikona

Idealna opcja dla firm, które nie poszukują indywidualnych rozwiązań oraz nie chcą przeznaczyć dużych środków finansowych na stworzenie strony. Wykorzystanie szablonu to prosty i tani sposób, aby stworzyć stronę atrakcyjną i zgodną z aktualnymi trendami panującymi w sieci. Szablon strony stosowany jest wyłącznie w odniesieniu do działania i układu strony. Strona szablonowa jest w pełni responsywna (dostosowuje się do urządzeń mobilnych: telefonów i smartfonów) oraz posiada system zarządzania treścią CMS. Klient może sam wprowadzać treści na stronie bez ingerowania w jej układ oraz działanie.

ikona

Aplikacje internetowe

Podstawowym celem aplikacji internetowych jest rozwiązywanie problemów użytkownika. Aby spełniała swoje zadania musi być funkcjonalna i dostosowana do jego potrzeb. Korzystanie z niej musi być bezpieczne oraz intuicyjne – zbytnie skomplikowanie może odrzucać. W naszych projektach bierzemy pod uwagę wszystkie te aspekty. Tworzymy zarówno proste rozwiązania dla małych i średnich przedsiębiorstw jak również rozległe systemy zarządzania procesami przeznaczone dla dużych Firm.

Materiały firmowe

ikona

Materiały firmowe wzmacniają wizerunek przedsiębiorstwa, ale mogą również prezentować jego ofertę. Podstawową zasadą przy tworzeniu tego typu materiałów jest ich spójność z ustaloną wcześniej identyfikacją wizualną i kreowanym wizerunkiem. Na materiały firmowe składają się m.in. wizytówki, ulotki, teczki ofertowe, papier firmowy, roll-up, katalogi czy foldery reklamowe. Rodzaje stosowanych materiałów powinny być dostosowane do specyfiki danej firmy – w jednych mogą wystarczyć jedynie wizytówki i ulotki a w innych stosowane materiały mogą być poszerzone o inne elementy. Skontaktuj się z nami, a stworzymy materiały na miarę sukcesu Twojej firmy.